a
<We_can_help/>

What are you looking for?

Tanıtımın ilk adımı

Stratejik marka yönetimi kuruluşların kendilerini dış paydaşlara karşı gösterdiği araçların tasarlandığı çalışmalardan oluşmaktadır. Marka yönetimi ulaşmak istediğiniz kitle üzerinde ilk etki yaratacak araçların şekillendirildiği çalışmalardır. Unutulmamalıdır ki kişilerin bir marka üzerinde verdiği kararı genel olarak onlar ile iletişime geçmeden marka yöntemi sırasında tasarlanan araçlar üzerinden yapmaktadırlar.
Stratejik marka yönetim hizmetini sağlarken tasarımcı düşünce araçlarını kullanır ve markalarımızın rakiplerinden öne çıkmalarını sağlayacak özelliklerini öne çıkarırız. Biliyoruz ki müşterimizin yerine kendini koyabilmek onların istediği sonuca ulaşmak için en önemli basamaktır.
Müşterimizin isteklerini anladıktan sonra planlama, kreatif tasarım prototip ve uygulama aşamalarını hayata geçirmekteyiz.
Stratejik marka yönetiminin istenilen sonuçları vermesi tasarım ve prototip aşamalarını en profesyonel biçimde yapmaktayız.
Stratejik marka yönetiminde verdiğimiz hizmetlerden başlıcaları:
Kurumsal Kimlik Tasarımları
Katalog Broşür Tasarımları
Kampanya / İlan Tasarımları (Indoor / Outdoor)
Digital Tasarımlar
Web Tasarı Uygulama
Şirketler ve kamu kuruluşları açısından Marka imajlarını gösterdikleri araçlar kendilerinin en önemli süreçlerinden birisini teşkil etmektedir.

Bizi takip edin...

Müşteri değerlerimize katılın. İşinizi genişletmek, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için Future Plan deneyimi ile tanışın.

Sorunuz mu var? İletişime Geçin!
  Telefon

  +212 285 43 02

  Email

  info@futureplanpro.com

  Addres

  Büyükdere Caddesi Silahtaroğlu Sokak No: 9 Yaba Plaza, 4. Levent / İstanbul 34416