a
<We_can_help/>

What are you looking for?

Özel günler için

Özel etkinlikler her kuruluşun ulusal veya uluslararası özel günlerde kutlama amaçlı gerçekleştirdikleri kutlama veya tanıtım amacı güden etkinliklerdir. Bu etkinliklerde hedef kitle genellikle konuyla ilgili toplum paydaşlarıdır. Future Plan olarak müşterilerimize özel etkinlikler de yardımcı olmaktayız.
Müşterimizin isteklerini anladıktan sonra planlama, kreatif tasarım prototip ve uygulama aşamalarını hayata geçirmekteyiz.
Etkinliklerin istenilen sonuçları vermesi için zaman ve bütçe planlamasını en profesyonel biçimde yapmaktayız.
Düzenlediğimiz özel etkinliklerin başlıcaları:
Kamu ve toplumsal hareket özel etkinlikleri: Kurum dışı etkinlikler olmak ile daha çok sosyal amacının yanında belirli bir konunun anlatıldığı etkinliklerdir. Bu etkinlik türü müşterilerimizin sosyal ve kurumsal amaçlarını en iyi ifade edecekleri etkinlikler arasında yer almaktadır.
Açılış özel etkinlikleri: şirketlerin genel olarak hizmet veya ürünlerini müşteri veya topluma sunacakları alanları kullanıma açtıkları etkinliklerdir.
Şirketler ve kamu kuruluşları açısından özel etkinlikler, kendilerinin inovatif ve farklı özelliklerini göstermeleri için önemli süreçlerinden birisini teşkil etmektedir.

Bizi takip edin...

Müşteri değerlerimize katılın. İşinizi genişletmek, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için Future Plan deneyimi ile tanışın.

Sorunuz mu var? İletişime Geçin!
  Telefon

  +212 285 43 02

  Email

  info@futureplanpro.com

  Addres

  Büyükdere Caddesi Silahtaroğlu Sokak No: 9 Yaba Plaza, 4. Levent / İstanbul 34416