a
<We_can_help/>

What are you looking for?

Kişi ve Kuruluşları onurlandırmanın yolu

Ödül törenlerini düzenlerken her ne kadar en son teknolojiyi kullansak da en önemli gücümüzü kurumsal hafızamız ve çalışma arkadaşlarımız oluşturmaktadır. Ödül törenlerini gerçekleştirirken en önemli aşamanın empati aşaması olduğunu düşünürüz. Biliyoruz ki müşterimizin yerine kendini koyabilmek onların istediği sonuca ulaşmak için en önemli basamaktır.
Müşterimizin isteklerini anladıktan sonra planlama, kreatif tasarım prototip ve uygulama aşamalarını hayata geçirmekteyiz.
Etkinliklerin istenilen sonuçları vermesi için zaman ve bütçe planlamasını en profesyonel biçimde yapmaktayız.
Düzenlediğimiz Ödül etkinliklerin başlıcaları:
Özel Şirket Ödül Törenleri: Kurum dışı etkinlikler olmak ile daha çok sosyal amacının yanında kategorilerin ödüllendirildiği etkinliklerdir. Bu etkinlik türü markalarımızın sosyal ve kurumsal amaçlarını en iyi ifade edecekleri etkinlikler arasında yer almaktadır.
Kamu Kurumu Ödül Trenleri: Kamu kurumlarının genel olarak sosyal amaçla düzenlediği ve kişilerin ve kuruluşların kamu hizmetlerinin ödüllendirildiği organizasyonlardır. Bu organizasyonlar ile kamu ve kuruşlar ödüllendirilirken aynı zamanda diğer paydaşlarında teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.
Diğer Ödül Törenleri: Kuruluşları müşterileri veya çalışma paydaşları (tedarikçi, bayi, müşteri, çalışan) için düzenledikleri ödül etkinliklerdir.
Şirketler ve kamu kuruluşları açısından kurumsal etkinlikler, kendilerinin inovatif ve farklı özelliklerini göstermeleri için önemli süreçlerinden birisini teşkil etmektedir.

Bizi takip edin...

Müşteri değerlerimize katılın. İşinizi genişletmek, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için Future Plan deneyimi ile tanışın.

Sorunuz mu var? İletişime Geçin!
  Telefon

  +212 285 43 02

  Email

  info@futureplanpro.com

  Addres

  Büyükdere Caddesi Silahtaroğlu Sokak No: 9 Yaba Plaza, 4. Levent / İstanbul 34416