a
<We_can_help/>

What are you looking for?

Kendinizi ifade etmenin yolu

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için düzenlendiği kurumsal etkinlikler son derece önemli süreçlerdir. Gerek şirketlerin içinde gerekse dışında düzenlenen etkinlik ve organizasyonlar firmanın hizmetini, ürünlerini ve en önemlisi kimliğini yani dış paydaşlara karşı duruşunu sergilemektedir. Future Plan olarak müşterilerimize bu önemli adımlarında yardımcı olmaktayız.
Kurumsal etkinlikleri düzenlerken her ne kadar en son teknolojiyi kullansak da en önemli gücümüzü kurumsal hafızamız ve çalışma arkadaşlarımız oluşturmaktadır. Kurumsal etkinlikleri gerçekleştirirken en önemli aşamanın empati aşaması olduğunu düşünürüz. Biliyoruz ki müşterimizin yerine kendini koyabilmek onların istediği sonuca ulaşmak için en önemli basamaktır.
Müşterimizin isteklerini anladıktan sonra planlama, kreatif tasarım prototip ve uygulama aşamalarını hayata geçirmekteyiz.
Etkinliklerin istenilen sonuçları vermesi için zaman ve bütçe planlamasını en profesyonel biçimde yapmaktayız.
Düzenlediğimiz kurumsal etkinliklerin başlıcaları:
Festival: Kurum dışı etkinlikler olmak ile daha çok eğlence amacının yanında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı etkinliklerdir. Bu etkinlik türü markalarımızın kendilerini en iyi ifade edecekleri etkinlikler arasında yer almaktadır.
Fuarlar: Ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı resmi etkinlikler olan fuarlar şirketlerin yeni müşteri kazanmaları için en uygun organizasyonlar arasında yer almaktadır.
Paydaş Toplantıları: Şirketlerin müşterileri veya çalışma paydaşları (tedarikçi, bayi, müşteri, çalışan) için düzenledikleri kurumsal etkinliklerdir.
Kongre-Sempozyum: Müşterilerimizin daha çok kitlelere ulaşmak ve onlara kendilerini ifade etmeleri için düzenledikleri organizasyonlardır.
Şirketler açısından kurumsal etkinlikler, kendilerinin inovatif ve farklı özelliklerini göstermeleri için önemli süreçlerinden birisini teşkil etmektedir.

Bizi takip edin...

Müşteri değerlerimize katılın. İşinizi genişletmek, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için Future Plan deneyimi ile tanışın.

Sorunuz mu var? İletişime Geçin!
  Telefon

  +212 285 43 02

  Email

  info@futureplanpro.com

  Addres

  Büyükdere Caddesi Silahtaroğlu Sokak No: 9 Yaba Plaza, 4. Levent / İstanbul 34416