a
<We_can_help/>

What are you looking for?

>Organizasyon >Future Plan Süreçleri
d

Future Plan Süreçleri

İşimizi gerçekleştirirken her ne kadar en iyi ve güncel teknolojiyi kullansak da bizim en büyük gücümüzü çalışma arkadaşlarımız oluşturmaktadır. Çünkü inovasyonun ve yenilikçi fikirlerin hepsinin insandan çıkacağına inanan bir vizyonu savunmaktayız. Etkinlik veya organizasyon talepleri geldiğin de taleplerin hepsini bir proje gibi ele almakta ve projelerimizi aşağıdaki başlıklar altında sürdürmekteyiz:

 • Müşteri ile empati
 • Etkinliğin planlanması
 • Prototip
 • Etkinliğin uygulanması,
 • Etkinlik sonra memnuniyet analizi

Müşteri ile empati: Bu aşama kendimizi müşterimizin yerine koyarak onların isteklerini empati haritasına çeviririz. Bu sayede onların isteklerini ve beklentilerini anlar projedeki istenen çıktılara ulaşması için proje girdilerini ortaya koyarız. Etkinliğin planlanması: Planlama projenin zamanında başlaması ve bitirilmesi için yaptığımız çalışmalardır. Biliyoruz ki plansız yapılan işler projeyi zamanında bitirememe gibi istenmeyen durumların yanı sıra projenin kalitesini de etkilemektedir. Prototip: bu aşama planlanan ve gerçekleştirilmeye hazır olan projenin simülasyonun yapılarak uygulama sırasında ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önceden ön görülere önlemlerin alınmasıdır. Etkinliğin uygulanması: Projedeki planladığımız bütün adımları bu aşamada hayata geçirir ve organizasyon ve etkinliği başarıyla sonuçlanmasını sağlarız. Bu şekil Etkinliğin değerlendirilmesi: Gerçekleştirilen proje sonunda kazanılmış derslerin ortaya konulmasını sağlayarak gelecek projelerde kendimizi geçiştirecek noktalar ortaya koyarız.

Comments
 • July 2, 2018
  James Green

  Lorem Ipsum dolor sit amet consequentum in gravida nibh vel velit auctor aliqunean sollicitudinlorem quisbendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbiaccumsan ipsum velit.

  reply
  • July 3, 2018
   John Claston

   Dolor sit amet consequentum of lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliqunean sollicitudinlorem quisbendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbiaccumsan ipsum velit.

   reply
 • July 3, 2018
  Fiona Miller

  Doloriatum quis cunt omni unco lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliqunean sollicitudinlorem quisbendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbiaccumsan ipsum velit.

  reply
Add Comment